Zajęcia dodatkowe 2019/2020

Od października rozpoczynają się w naszym przedszkolu zajęcia dodatkowe:

• Piłka nożna (Rybki, Delfinki i Rekinki, koszt 35 zł/mc) – bardzo lubiane przez dzieci zajęcia ogólnorozwojowe z instruktorem z nauką piłki nożnej oraz innych dziedzin sportu. Dodatkowo mamy możliwość wzięcia udziału w corocznych zawodach przedszkolnych Przedszkoliada.
  • Basen (Rekinki, koszt 160 zł/mc) – nauka pływania prowadzona przez instruktora pływania.
  • Zumba Kids (dla wszystkich, koszt 55 zł/mc) – zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez instruktora tańca z Akademii Tańca Just Dance. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych.
  • Zumba (dla rodziców, koszt 60 zł/mc) – intensywne zajęcia taneczne dla dorosłych również prowadzone przez instruktora tańca z Akademii Tańca Just Dance.

Serdecznie zachęcamy do udziału w zajęciach, zapisy u wychowawców grup.