Drodzy Rodzice.

Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji która dotknęła nas wszystkich podjęliśmy decyzję żeby od dnia 1 kwietnia do końca miesiąca w którym zostanie ogłoszona możliwość powrotu do normalnego trybu pracy obniżyć czesne do wysokości 250 zł za miesiąc.

Zapewni nam to pokrycie kosztów utrzymania placówki i powrót do funkcjonowania kiedy już sytuacja wróci do normy.

Koszty wyżywienia za miesiąc marzec odjęte zostaną od opłaty w miesiącu, w którym wrócimy do pracy – czyli również zmniejszy to opłatę po powrocie do przedszkola.

Życzymy wszystkim zdrowia i apelujemy do pozostawania w domu.

Aleksandra Kościńska

Szczegóły oferty:  Oferta obniżki czesnego dotyczy dzieci uczęszczających do przedszkola Morskie Opowieści. Opłata 250 zł nie dotyczy okresu wypowiedzenia umowy z Przedszkolem, w tym wypadku czesne od dnia złożenia wypowiedzenia do czasu rozwiązania umowy wynosi, zgodnie z umową 380 zł.