Historia ‘Morskich Opowieści’

Niepubliczne Przedszkole ‘Morskie Opowieści’ w Jagatowie to miejsce, które od 2015 roku tętni życiem i radością najmłodszych. Placówka, początkowo zlokalizowana przy ulicy Południowej, przeniosła się w 2018 roku do nowego budynku przy ulicy Wrzosowej 2. Cechuje nas elastyczność - przedszkole jest otwarte przez cały rok, również podczas wakacji i ferii, od godziny 6:00 do 17:30. Atutem jest doświadczona kadra oraz interesująca oferta edukacyjna, która nie tylko realizuje podstawę programową, ale także ją przekracza.

Rozwój ‘Morskich Opowieści’

Niepubliczne Przedszkole ‘Morskie Opowieści’ w Pszczółkach to kolejna placówka, która kontynuuje misję edukacyjną. Znajduje się w nowo wyremontowanym budynku przy ulicy Tczewskiej 10A. W tej instytucji stawiamy na edukację oraz domową atmosferę. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku, od godziny 6:00 do 17:00, również podczas ferii i wakacji. Zapraszamy także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych.

Pokój z zabawkami